SUŽINOKITE

Apie Mus

Mus visada žavėjo 6-ojo dešimtmečio Prancūzija, išgyvenanti tikrą aukštosios mados – haute couture aukso amžių. Tai jaukios gatvės su mados namų ateljė bei moterimis, kurios tiesiog negalėjo išeiti iš namų nepasipuošusios kostiumėliu, aukštakulniais ir perlais. Gatvės, pripildytos elegancijos, moterų subtilumo bei drabužių ansamblių kokybės. Tai ko labiausiai pasigedome šiame ,,greitosios” mados, seksualumo bei jaunystės kulto laikmetyje.

CIPARI juvelyrikos prekės ženklą sukūrėme norėdami grąžinti dalį šios prancūziškos dvasios į šiuolaikinės moters garderobą. CIPARI – rafinuotumas, slypintis detalėse. Šių papuošalų unikalumas bei braižas pirmiausiai atpažįstamas iš rankiniu būdu aptrauktų audinio detalių. Papuošaluose taip pat derinamos ir kitos tradicinei drabužių puošybai naudojamos technikos bei ieškoma naujų, netradicinių medžiagų bei kūrybos formų, drąsiai improvizuojama naujų tendencijų tema. Mums svarbu, jog papuošalas būtų tobulai išbaigtas, iki smulkmenų apgalvotas bei sukurtų vientisą aprangos įspūdį. Svarbiausia – dėmesys skiriamas ne tik papuošalui, bet ir kliento asmenybei. Dėl to kuriame ir individualiai, nes mes norime kurti Jums.

Mes siekiame CIPARI dėžutėje supakuoti dalį šios prancūziškos dvasios, dalį šio jausmo, skirto būtent jums, šiuolaikinės moterys.

Urtė ir Ričardas
CIPARI